Pražák Jan

Konec kariéry
pro 2, 1993
32 let
Země
CZEČesko

M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
608
Hodnocení
5,61
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 20, 2023 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 3 67 0 0 0 5,1
  2. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 17, 2023 Spartak Police nad Metují P 2 - 3 22 0 0 0 6,1
  3. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 13, 2023 Kostelec nad Orlicí V 0 - 5 11 0 0 0 6,1
  4. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 6, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 2 21 0 0 0 5,9
  5. M GROUP CZ Krajský přebor dub 8, 2023 Jiskra Hořice P 1 - 2 19 0 0 0 5,9
  6. M GROUP CZ Krajský přebor dub 2, 2023 Slavia Hradec Králové P 2 - 1 95 0 1 0 4,8
  7. M GROUP CZ Krajský přebor bře 25, 2023 Vrchlabí V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  8. M GROUP CZ Krajský přebor bře 19, 2023 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 93 0 0 0 5,3
  9. M GROUP CZ Krajský přebor srp 14, 2022 Spartak Police nad Metují P 2 - 1 95 0 1 0 4,9
  10. M GROUP CZ Krajský přebor srp 6, 2022 Solnice P 1 - 3 92 0 0 0 5,0
2022/2023 M GROUP CZ Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 608 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
608 608
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,61 5,61

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,18
Obdržené góly na hřišti
12 1,78
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,59
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,30
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 16 % Hodnocení 47 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Vysoká nad Labem 2022/2023 100608205,61
Vysoká nad Labem 2021/2022 24152 108306,46
MIACOM Krajský přebor 24152 108306,46
Náchod 2020/2021 86597207,39
Fortuna Divize C 86597207,39
Náchod 2019/2020 135971407,07
Fortuna Divize C 135971407,07
Vysoká nad Labem 2018/2019 24232 164707,19
VOTROK Krajský přebor 24232 164707,19
Vysoká nad Labem 2017/2018 17161 408407,11
VOTROK Krajský přebor 17161 408407,11
Vysoká nad Labem 2016/2017 2651 426606,30
Vysoká nad Labem 2015/2016 131808206,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení