Štajer Martin

TJ Sokol Třebeš
Dres
7
led 7, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2023

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
801
Hodnocení
6,47
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor kvě 30 Libčany P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  2. STARMON Krajský přebor kvě 24 Dobruška V 4 - 1 91 0 0 0 7,1
  3. STARMON Krajský přebor kvě 17 Sokol Železnice V 1 - 2 97 1 0 0 7,8
  4. STARMON Krajský přebor kvě 10 Jaroměř R 2 - 2 79 0 0 0 5,6
  5. STARMON Krajský přebor kvě 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 1 96 0 0 0 5,2
  6. STARMON Krajský přebor dub 26 Cidlina Nový Bydžov R 4 - 4 96 0 1 0 5,6
  7. STARMON Krajský přebor dub 19 Dvůr Králové nad Labem R 3 - 3 94 0 0 0 6,0
  8. STARMON Krajský přebor dub 12 Slavia Hradec Králové R 1 - 1 84 0 0 0 5,6
  9. STARMON Krajský přebor dub 5 Solnice V 0 - 3 67 0 0 0 7,3
  10. STARMON Krajský přebor bře 29 Roudnice P 1 - 2 77 0 0 0 5,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 801 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
801 801
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,47 6,47

Útok

Góly
3 0,34
Góly ze hry
2 0,22
Góly z penalt
1 0,11

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,57
Obdržené góly na hřišti
16 1,80
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,22
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,34

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 69 % 82 % Hodnocení 84 % Vytíženost Disciplína 43 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Třebeš 2026/2027 93801106,47
5. liga 93801106,47
Sokol Třebeš 2025/2026 2962 569706,27
Sokol Třebeš 2024/2025 1931 200206,27
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 2822 528615,76
Fortuna Divize C 2822 528615,76
Sokol Třebeš 2021/2022 3072 739406,29
Sokol Třebeš 2020/2021 82743306,14
Sokol Třebeš 2019/2020 1561 373506,61
Sokol Třebeš 2018/2019 2782 415606,51
Sokol Třebeš 2017/2018 1721 509406,16
Sokol Třebeš 2016/2017 28102 482607,00
JAKO 1. A třída 28102 482607,00
Jaroměř 2015/2016 120936105,28
Divize C 120936105,28
Sokol Třebeš 2015/2016 1541 368406,73
1. A třída 1541 368406,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení