Portyš Jan

FC Hlinsko
Dres
7
led 22, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 27, 2016

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
97
Hodnocení
6,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8 Chlumec nad Cidlinou P 3 - 2 27 0 0 0 6,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Brandýs nad Labem R 3 - 3 47 0 0 0 5,4
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Horní Ředice P 0 - 4 75 0 1 0 4,6
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Turnov V 7 - 1 66 0 1 0 6,5
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Chrudim P 1 - 2 27 0 0 0 5,5
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20, 2025 Dobrovice P 3 - 1 46 0 0 0 5,4
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 6, 2025 Náchod V 1 - 3 68 1 0 0 8,2
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 30, 2025 Trutnov P 3 - 4 79 0 1 0 4,7
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 16, 2025 Svitavy V 3 - 0 84 0 0 0 7,3
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 97 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
97 97
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,00 6,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 1,86
Obdržené góly na hřišti
2 1,86
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 29 % 47 % Hodnocení 21 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 2097006,00
Hlinsko 2025/2026 1911 109505,88
Hlinsko 2022/2023 2312 013306,19
Fortuna Divize C 2312 013306,19
Hlinsko 2021/2022 2111 681306,08
Fortuna Divize C 2111 681306,08
Hlinsko 2020/2021 70588415,49
Fortuna Divize C 70588415,49
Hlinsko 2019/2020 1411 223505,96
Fortuna Divize C 1411 223505,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení