Paulů Tomáš

TJ Sokol Stěžery
Dres
2
led 28, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 19, 2020

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
10
Hodnocení
5,80
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B říj 30, 2021 Smiřice V 1 - 5 70 0 0 0 7,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B říj 9, 2021 Spartak Opočno P 4 - 3 95 0 1 0 4,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina B říj 2, 2021 Sokol Hejtmánkovice V 8 - 0 78 1 0 0 8,6
  4. JAKO 1. B třída - skupina B zář 25, 2021 Sokol Lípa nad Orlicí V 2 - 6 90 0 0 0 7,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B zář 19, 2021 Sokol Třebeš "B" V 2 - 2 90 1 0 0 7,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina B zář 5, 2021 České Meziříčí V 6 - 0 22 0 0 0 6,5
  7. JAKO 1. B třída - skupina B srp 29, 2021 Slavoj Předměřice nad Labem P 0 - 3 70 0 1 0 4,7
  8. JAKO 1. B třída - skupina B srp 21, 2021 Sokol Malšovice V 0 - 6 73 1 1 0 8,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina B srp 7, 2021 Slavia Hradec Králové "B" V 3 - 3 93 0 0 0 6,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina B čvc 31, 2021 Smiřice V 5 - 0 82 1 0 0 8,4
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 10 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
10 10
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 9,00
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −9,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 28 % Hodnocení 4 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 1 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 1010005,80
Sokol Stěžery 2025/2026 80226006,32
Sokol Stěžery 2024/2025 101631215,97
Sokol Stěžery 2023/2024 2231 298805,83
1. A třída 2231 298805,83
Sokol Stěžery 2022/2023 2501 460705,88
AM GNOL 1. A třída 2501 460705,88
Sokol Stěžery 2021/2022 20101 384606,96
Vrchlabí 2015/2016 50247006,12
1. A třída 50247006,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení