Vocel Robin

Konec kariéry
bře 1, 1994
32 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
12
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
749
Hodnocení
5,36
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C srp 14, 2022 Turnov V 3 - 2 82 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C srp 7, 2022 Benátky nad Jizerou P 3 - 1 95 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C čvn 7, 2019 Kolín P 1 - 4 97 0 1 0 4,6
  4. Fortuna Divize C čvn 2, 2019 Benátky nad Jizerou V 3 - 1 88 0 0 0 6,9
  5. Fortuna Divize C kvě 29, 2019 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  6. Fortuna Divize C kvě 25, 2019 Přepeře P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  7. Fortuna Divize C kvě 19, 2019 Pardubice V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  8. Fortuna Divize C kvě 11, 2019 Trutnov P 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  9. Fortuna Divize C kvě 5, 2019 Vysoké Mýto P 0 - 3 62 0 1 0 4,9
  10. Fortuna Divize C dub 27, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 4 - 0 45 0 0 0 5,7
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 749 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
749 749
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,36 5,36

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,72
Obdržené góly na hřišti
23 2,76
Rozdíl skóre na hřišti
−17 −2,04
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 11 % 3 % Hodnocení 48 % Vytíženost Disciplína 28 % Obrana 7 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2022/2023 120749205,36
Fortuna Divize C 120749205,36
Čáslav 2018/2019 2521 936606,07
Fortuna Divize C 2521 936606,07
Čáslav 2017/2018 2301 204205,93
Fortuna Divize C 2301 204205,93
Sparta Kutná Hora 2016/2017 2341 776815,75
Fortuna Divize C 2341 776815,75
Sparta Kutná Hora 2015/2016 80189105,84
Divize C 80189105,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení