Vocel Robin

Konec kariéry
bře 1, 1994
32 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
12
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
749
Hodnocení
5,36
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 13, 2019 Náchod P 1 - 1 77 0 0 0 6,7
  2. Fortuna Divize C dub 7, 2019 Český Brod V 1 - 0 85 0 0 0 6,7
  3. Fortuna Divize C bře 30, 2019 Velké Hamry P 3 - 2 92 0 1 0 4,8
  4. Fortuna Divize C bře 24, 2019 Turnov V 3 - 3 91 1 0 0 7,0
  5. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Spartak Slatiňany P 2 - 0 74 0 1 0 4,7
  6. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Horky nad Jizerou V 2 - 2 94 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C lis 11, 2018 Kolín V 0 - 0 88 0 1 0 5,9
  8. Fortuna Divize C lis 4, 2018 Benátky nad Jizerou P 3 - 2 25 0 0 0 5,9
  9. Fortuna Divize C říj 27, 2018 Přepeře V 5 - 1 64 0 1 0 6,9
  10. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Pardubice P 1 - 1 91 0 0 0 6,0
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 749 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
749 749
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,36 5,36

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,72
Obdržené góly na hřišti
23 2,76
Rozdíl skóre na hřišti
−17 −2,04
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 11 % 3 % Hodnocení 48 % Vytíženost Disciplína 28 % Obrana 7 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2022/2023 120749205,36
Fortuna Divize C 120749205,36
Čáslav 2018/2019 2521 936606,07
Fortuna Divize C 2521 936606,07
Čáslav 2017/2018 2301 204205,93
Fortuna Divize C 2301 204205,93
Sparta Kutná Hora 2016/2017 2341 776815,75
Fortuna Divize C 2341 776815,75
Sparta Kutná Hora 2015/2016 80189105,84
Divize C 80189105,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení