Dres
77
bře 17, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2025

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
12
Góly
6
V základní sestavě
11
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
889
Hodnocení
6,65
Žluté karty
1
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 16, 2025 Sobotka V 2 - 0 93 1 0 0 8,3
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 10, 2025 Sparta Úpice P 0 - 3 69 0 0 0 5,1
  3. VOTROK Krajský přebor říj 19, 2024 Chlumec nad Cidlinou P 3 - 1 80 0 0 1 2,8
  4. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Vysoká nad Labem V 3 - 0 77 1 0 0 8,8
  5. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Náchod V 0 - 2 88 1 1 0 7,9
  6. VOTROK Krajský přebor zář 28, 2024 Libčany R 2 - 2 83 1 0 0 7,1
  7. VOTROK Krajský přebor zář 22, 2024 Jiskra Hořice R 1 - 1 26 0 0 0 6,0
  8. VOTROK Krajský přebor zář 8, 2024 Jičín R 1 - 1 70 0 0 0 5,6
  9. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Jaroměř P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  10. VOTROK Krajský přebor srp 25, 2024 Sokol Železnice P 0 - 3 95 0 0 0 5,0
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 889 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
889 889
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,65 6,65

Útok

Góly
6 0,61
Góly ze hry
4 0,40
Góly z penalt
2 0,20

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,13
Obdržené góly na hřišti
16 1,62
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,51
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
1 0,10

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 85 % Hodnocení 62 % Vytíženost Disciplína 39 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Olympia Hradec Králové 1901 2025/2026 126889116,65
Dobruška 2024/2025 103800115,95
Slavia Hradec Králové 2023/2024 111266105,80
Fortuna Divize C 111266105,80
Slavia Hradec Králové 2022/2023 2271 234506,74
Dobruška 2021/2022 1421 124206,39
Dobruška 2020/2021 63501106,00
Dobruška 2019/2020 90582105,34
Náchod 2018/2019 1641 005106,01
Fortuna Divize C 1641 005106,01
Letohrad 2017/2018 2121 295905,66
Fortuna Divize C 2121 295905,66
Dobruška 2016/2017 104757516,24
Letohrad 2016/2017 112848306,29
Fortuna Divize C 112848306,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení