Poběrežský Daniel

FK Brandýs nad Labem
Dres
6
bře 18, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 22, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
15
Góly
0
V základní sestavě
15
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 367
Hodnocení
5,95
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C lis 9, 2019 Vysoké Mýto V 5 - 2 92 0 1 0 6,7
  2. Fortuna Divize C lis 3, 2019 Poříčany P 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C říj 26, 2019 Náchod P 0 - 3 90 0 1 0 4,6
  4. Fortuna Divize C říj 19, 2019 Kolín V 1 - 0 91 0 0 0 7,1
  5. Fortuna Divize C říj 13, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 1 93 1 0 0 7,3
  6. Fortuna Divize C říj 5, 2019 Benátky nad Jizerou V 1 - 0 92 0 1 0 6,7
  7. Fortuna Divize C zář 28, 2019 Sokol Libiš P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  8. Fortuna Divize C zář 21, 2019 Hlinsko V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  9. Fortuna Divize C zář 14, 2019 Velké Hamry P 2 - 1 90 0 0 0 5,2
  10. Fortuna Divize C zář 7, 2019 Čáslav P 2 - 4 92 1 1 0 5,6
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 367 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 367 1 367
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,95 5,95

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
28 1,84
Obdržené góly na hřišti
23 1,51
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,33
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
4 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 32 % 41 % Hodnocení 67 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Brandýs nad Labem 2025/2026 1501 367405,95
Benátky nad Jizerou 2023/2024 2321 239606,32
Fortuna Divize C 2321 239606,32
Ostrá 2019/2020 1641 399806,28
Fortuna Divize C 1641 399806,28
Ostrá 2016/2017 1711 465406,41
Fortuna Divize C 1711 465406,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení