Poběrežský Daniel

FK Brandýs nad Labem
Dres
6
bře 18, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 22, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
15
Góly
0
V základní sestavě
15
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 367
Hodnocení
5,95
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C srp 31, 2019 Letohrad V 0 - 3 90 0 0 0 7,4
  2. Fortuna Divize C srp 24, 2019 Trutnov V 4 - 0 93 0 1 0 7,0
  3. Fortuna Divize C srp 17, 2019 Horky nad Jizerou P 1 - 0 38 0 0 0 5,8
  4. Fortuna Divize C srp 10, 2019 Polaban Nymburk P 0 - 1 93 0 1 0 4,8
  5. Fortuna Divize C kvě 13, 2017 Kratonohy V 1 - 1 54 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C kvě 6, 2017 Pardubice V 3 - 0 31 0 0 0 6,5
  7. Fortuna Divize C dub 30, 2017 Čáslav P 1 - 1 96 0 1 0 5,7
  8. Fortuna Divize C dub 19, 2017 Ústí nad Orlicí P 0 - 1 91 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C dub 15, 2017 Sparta Kutná Hora V 1 - 3 94 0 1 0 6,6
  10. Fortuna Divize C dub 8, 2017 Náchod V 3 - 0 92 0 1 0 7,0
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 367 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 367 1 367
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,95 5,95

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
28 1,84
Obdržené góly na hřišti
23 1,51
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,33
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
4 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 32 % 41 % Hodnocení 67 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Brandýs nad Labem 2025/2026 1501 367405,95
Benátky nad Jizerou 2023/2024 2321 239606,32
Fortuna Divize C 2321 239606,32
Ostrá 2019/2020 1641 399806,28
Fortuna Divize C 1641 399806,28
Ostrá 2016/2017 1711 465406,41
Fortuna Divize C 1711 465406,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení