Hannich Jan

Konec kariéry
dub 4, 1994
32 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
15
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
932
Hodnocení
5,80
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 3, 2023 Dobrovice V 3 - 1 90 1 0 0 7,9
  2. Fortuna Divize C srp 26, 2023 Ústí nad Orlicí P 2 - 0 63 0 0 0 5,1
  3. Fortuna Divize C srp 23, 2023 Trutnov V 3 - 1 72 0 0 0 7,3
  4. Fortuna Divize C srp 20, 2023 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 3 92 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C srp 13, 2023 Chrudim P 3 - 2 67 1 0 0 6,7
  6. Fortuna Divize C dub 9, 2023 Chrudim P 5 - 1 6 0 0 0 –
  7. Fortuna Divize C bře 25, 2023 Náchod R 2 - 2 11 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C bře 19, 2023 Velké Hamry V 1 - 0 8 0 0 0 –
  9. Fortuna Divize C bře 5, 2023 Benátky nad Jizerou R 2 - 2 24 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C lis 13, 2022 Ústí nad Orlicí P 1 - 2 23 0 0 0 5,9
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 932 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
932 932
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,26
Obdržené góly na hřišti
19 1,83
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,58
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,19

Disciplína

Žluté karty
2 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 21 % Hodnocení 52 % Vytíženost Disciplína 38 % Obrana 26 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 152932205,80
Fortuna Divize C 152932205,80
Čáslav 2022/2023 70136006,04
Fortuna Divize C 70136006,04
Čáslav 2021/2022 2892 131306,49
Fortuna Divize C 2892 131306,49
Čáslav 2020/2021 81692006,13
Fortuna Divize C 81692006,13
Čáslav 2019/2020 1631 322106,09
Fortuna Divize C 1631 322106,09
Čáslav 2018/2019 2831 896206,13
Fortuna Divize C 2831 896206,13
Čáslav 2017/2018 2942 236306,29
Fortuna Divize C 2942 236306,29
Čáslav 2016/2017 3032 257306,36
Fortuna Divize C 3032 257306,36
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 2201 076015,76
Divize C 2201 076015,76
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení