Žďárský Petr

FC Vrchlabí
Dres
14
dub 6, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
kvě 16, 2002

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
35
Hodnocení
6,10
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor srp 20, 2022 Libčany P 2 - 0 93 0 1 0 4,6
  2. M GROUP CZ Krajský přebor srp 7, 2022 Chlumec nad Cidlinou P 6 - 1 90 1 0 0 5,9
  3. MIACOM Krajský přebor čvn 11, 2022 Jaroměř P 1 - 3 35 0 0 0 5,5
  4. MIACOM Krajský přebor čvn 5, 2022 Chlumec nad Cidlinou P 5 - 1 93 0 0 0 4,9
  5. MIACOM Krajský přebor kvě 29, 2022 Kostelec nad Orlicí V 1 - 1 90 1 0 0 7,1
  6. MIACOM Krajský přebor kvě 21, 2022 Vysoká nad Labem V 0 - 3 91 0 0 0 7,4
  7. MIACOM Krajský přebor dub 24, 2022 Slavia Hradec Králové P 7 - 0 90 0 0 0 4,8
  8. MIACOM Krajský přebor dub 20, 2022 Červený Kostelec P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
  9. MIACOM Krajský přebor dub 17, 2022 Jiskra Hořice V 3 - 1 93 1 1 0 8,1
  10. MIACOM Krajský přebor dub 9, 2022 Jičín P 2 - 2 83 0 1 0 5,7
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 985 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
985 985
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,03 6,03

Útok

Góly
1 0,09
Góly ze hry
1 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 2,28
Obdržené góly na hřišti
25 2,28
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,18

Disciplína

Žluté karty
2 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 47 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Vrchlabí 2025/2026 1411 020206,04
Vrchlabí 2024/2025 2261 419906,28
Vrchlabí 2023/2024 26112 032406,52
1. A třída 2381 758406,33
Vrchlabí 2022/2023 2261 968405,68
Vrchlabí 2021/2022 2672 250816,25
Vrchlabí 2020/2021 81430006,55
Vrchlabí 2019/2020 1581 110506,54
Vrchlabí 2018/2019 2441 778516,25
Vrchlabí 2017/2018 2792 2131215,92
VOTROK Krajský přebor 2792 2131215,92
Vrchlabí 2016/2017 25202 029707,74
JAKO 1. A třída 25202 029707,74
Vrchlabí 2015/2016 30183005,90
1. A třída 30183005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení