Žďárský Petr

FC Vrchlabí
Dres
14
dub 6, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
kvě 16, 2002

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
35
Hodnocení
6,10
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. A třída dub 23, 2017 Nový Hradec Králové V 0 - 2 82 0 1 0 6,9
  2. JAKO 1. A třída dub 16, 2017 Třebechovice pod Orebem V 6 - 1 84 1 0 0 8,0
  3. JAKO 1. A třída dub 8, 2017 Sobotka V 0 - 3 90 2 0 0 9,9
  4. JAKO 1. A třída dub 2, 2017 Bystřian Kunčice V 2 - 0 75 0 0 0 7,2
  5. JAKO 1. A třída bře 26, 2017 Černilov V 0 - 1 87 1 1 0 8,2
  6. JAKO 1. A třída bře 19, 2017 Sokol Bílá Třemešná V 6 - 2 ×4 70 4 1 0 10,0
  7. JAKO 1. A třída bře 12, 2017 Náchod "B" V 6 - 0 82 1 0 0 8,5
  8. JAKO 1. A třída lis 12, 2016 Sokol Nepolisy V 2 - 4 80 1 1 0 7,6
  9. JAKO 1. A třída říj 23, 2016 Lokomotiva Hradec Králové V 4 - 0 73 1 0 0 8,7
  10. JAKO 1. A třída říj 15, 2016 Sparta Úpice V 1 - 2 92 0 0 0 6,8
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 985 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
985 985
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,03 6,03

Útok

Góly
1 0,09
Góly ze hry
1 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 2,28
Obdržené góly na hřišti
25 2,28
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,18

Disciplína

Žluté karty
2 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 47 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Vrchlabí 2025/2026 1411 020206,04
Vrchlabí 2024/2025 2261 419906,28
Vrchlabí 2023/2024 26112 032406,52
1. A třída 2381 758406,33
Vrchlabí 2022/2023 2261 968405,68
Vrchlabí 2021/2022 2672 250816,25
Vrchlabí 2020/2021 81430006,55
Vrchlabí 2019/2020 1581 110506,54
Vrchlabí 2018/2019 2441 778516,25
Vrchlabí 2017/2018 2792 2131215,92
VOTROK Krajský přebor 2792 2131215,92
Vrchlabí 2016/2017 25202 029707,74
JAKO 1. A třída 25202 029707,74
Vrchlabí 2015/2016 30183005,90
1. A třída 30183005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení