Kopřiva Adam

Bez angažmá
dub 1, 1994
32 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
19
Góly
3
V základní sestavě
14
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
1 397
Hodnocení
6,53
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2024 Velké Hamry R 1 - 1 94 0 1 0 5,6
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2024 Hlinsko V 4 - 2 94 0 0 0 7,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 28, 2024 Slavia Hradec Králové V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 21, 2024 Horní Ředice R 1 - 1 75 0 0 0 6,3
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Spartak Police nad Metují V 2 - 1 97 0 0 0 6,8
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 31, 2024 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 2 - 4 15 0 1 0 5,7
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 24, 2024 Trutnov V 3 - 0 94 0 0 0 7,4
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 17, 2024 Dobrovice R 1 - 1 95 0 1 0 5,6
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 10, 2024 Chrudim V 2 - 0 94 0 1 0 6,9
  10. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Chrudim V 1 - 2 95 0 0 0 6,8
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 397 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
19 19
V základní sestavě
14 14
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
1 397 1 397
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,53 6,53

Útok

Góly
3 0,19
Góly ze hry
3 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 1,61
Obdržené góly na hřišti
12 0,77
Rozdíl skóre na hřišti
13 0,84
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,32

Disciplína

Žluté karty
5 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 88 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 19 % Obrana 80 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2024/2025 1931 397506,53
Vysoké Mýto 2023/2024 3082 602406,66
Fortuna Divize C 3082 602406,66
Vysoké Mýto 2022/2023 2662 287006,40
Fortuna Divize C 2662 287006,40
Vysoké Mýto 2021/2022 2672 088106,81
Fortuna Divize C 2672 088106,81
Vysoké Mýto 2020/2021 84619107,24
Fortuna Divize C 84619107,24
Vysoké Mýto 2019/2020 1066007,00
Vysoké Mýto 2018/2019 132945206,18
Fortuna Divize C 132945206,18
Vysoké Mýto 2017/2018 29112 581506,60
Fortuna Divize C 29112 581506,60
Vysoké Mýto 2016/2017 2862 188106,64
Fortuna Divize C 2862 188106,64
Vysoké Mýto 2015/2016 2211 440106,00
Divize C 2211 440106,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení