Vejprava Tomáš

Bez angažmá
kvě 8, 1994
32 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
24
Góly
5
V základní sestavě
24
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 183
Hodnocení
5,90
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B bře 29, 2025 Lokomotiva Hradec Králové P 0 - 3 91 0 0 0 5,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B lis 2, 2024 Olympia Hradec Králové 1901 P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina B říj 26, 2024 Slavoj Teplice nad Metují R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  4. JAKO 1. B třída - skupina B říj 19, 2024 Lokomotiva Meziměstí P 4 - 1 62 0 0 0 5,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B říj 12, 2024 Slavoj Předměřice nad Labem V 2 - 1 97 1 0 0 8,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina B říj 6, 2024 Náchod "B" P 3 - 1 92 0 0 0 5,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina B zář 28, 2024 Sokol Dohalice R 2 - 2 91 0 0 0 6,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina B zář 25, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" P 3 - 4 93 0 1 0 4,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina B zář 21, 2024 Sokol Malšova Lhota P 6 - 1 90 0 0 0 4,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina B zář 7, 2024 Sokol Javornice P 2 - 3 94 0 0 0 5,2
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 183 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
24 24
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 183 2 183
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
5 0,21
Góly ze hry
5 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
39 1,61
Obdržené góly na hřišti
61 2,51
Rozdíl skóre na hřišti
−22 −0,91
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,12

Disciplína

Žluté karty
2 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 38 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 47 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
České Meziříčí 2024/2025 2452 183205,90
České Meziříčí 2023/2024 2432 150406,18
České Meziříčí 2022/2023 2431 995406,43
Náchod "B" 2021/2022 2321 698505,97
AM GNOL 1. A třída 2321 698505,97
Náchod "B" 2020/2021 90567206,04
Náchod "B" 2019/2020 1211 015315,75
AM GNOL 1. A třída 1211 015315,75
Náchod "B" 2018/2019 3002 500406,31
AM GNOL 1. A třída 3002 500406,31
Náchod 2017/2018 4412 963506,22
Náchod 2016/2017 2822 374506,21
Náchod 2015/2016 4182 813916,81
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení