Vejprava Tomáš

Bez angažmá
kvě 8, 1994
32 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
24
Góly
5
V základní sestavě
24
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 183
Hodnocení
5,90
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B říj 1, 2023 Velichovky P 3 - 1 96 0 0 0 5,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B zář 23, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 5 - 3 93 0 0 0 7,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B zář 16, 2023 Lokomotiva Meziměstí V 3 - 4 81 0 0 0 6,5
  4. JAKO 1. B třída - skupina B zář 3, 2023 Sokol Zdelov V 2 - 5 92 0 0 0 7,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B srp 26, 2023 Sokol Javornice R 3 - 3 98 0 0 0 6,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina B srp 19, 2023 Lokomotiva Hradec Králové V 6 - 1 91 1 0 0 8,2
  7. JAKO 1. B třída - skupina B srp 13, 2023 Slavoj Předměřice nad Labem P 3 - 0 91 0 1 0 4,6
  8. JAKO 1. B třída - skupina B srp 5, 2023 Černilov P 0 - 4 76 0 1 0 4,6
  9. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 17, 2023 Sokol Malšova Lhota P 3 - 6 93 0 0 0 5,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 10, 2023 Sokol Zdelov V 4 - 6 56 0 0 0 6,9
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 183 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
24 24
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 183 2 183
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
5 0,21
Góly ze hry
5 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
39 1,61
Obdržené góly na hřišti
61 2,51
Rozdíl skóre na hřišti
−22 −0,91
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,12

Disciplína

Žluté karty
2 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 38 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 47 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
České Meziříčí 2024/2025 2452 183205,90
České Meziříčí 2023/2024 2432 150406,18
České Meziříčí 2022/2023 2431 995406,43
Náchod "B" 2021/2022 2321 698505,97
AM GNOL 1. A třída 2321 698505,97
Náchod "B" 2020/2021 90567206,04
Náchod "B" 2019/2020 1211 015315,75
AM GNOL 1. A třída 1211 015315,75
Náchod "B" 2018/2019 3002 500406,31
AM GNOL 1. A třída 3002 500406,31
Náchod 2017/2018 4412 963506,22
Náchod 2016/2017 2822 374506,21
Náchod 2015/2016 4182 813916,81
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení