Pokorný Pavel

TJ Sokol Nepolisy
Dres
7
kvě 26, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 2, 2018

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
10
Góly
8
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
916
Hodnocení
6,15
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A říj 11, 2025 Dolní Kalná R 1 - 1 83 0 0 0 6,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina A říj 4, 2025 Sparta Úpice R 1 - 1 84 0 1 0 6,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina A zář 27, 2025 Sokol Dohalice R 3 - 3 95 1 0 0 7,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina A zář 20, 2025 Vrchlabí "B" V 6 - 1 91 2 1 0 8,8
  5. JAKO 1. B třída - skupina A zář 13, 2025 Sobotka P 4 - 0 93 0 1 0 4,5
  6. JAKO 1. B třída - skupina A zář 6, 2025 Olympia Hradec Králové 1901 P 2 - 3 95 0 0 0 5,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina A srp 30, 2025 Spartak Hajnice P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina A srp 17, 2025 Sokol Železnice "B" V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A srp 9, 2025 Baník Rtyně P 2 - 4 92 0 0 0 5,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 21, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 916 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
916 916
Kapitánem
8 8
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
8 0,79
Góly ze hry
7 0,69
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,47
Obdržené góly na hřišti
35 3,44
Rozdíl skóre na hřišti
−20 −1,97
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 59 % 58 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 22 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2026/2027 108916006,15
Sokol Nepolisy 2025/2026 1961 592516,24
Sokol Nepolisy 2024/2025 24192 185506,59
Sokol Nepolisy 2023/2024 20151 737716,63
Sokol Nepolisy 2022/2023 24102 153416,17
Sokol Nepolisy 2021/2022 2752 371105,24
AM GNOL 1. A třída 2752 371105,24
Sokol Nepolisy 2020/2021 95756206,73
Sokol Nepolisy 2019/2020 1481 139106,94
AM GNOL 1. A třída 1481 139106,94
Sokol Nepolisy 2018/2019 25241 963107,54
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 27122 183406,72
VOTROK Krajský přebor 27122 183406,72
Cidlina Nový Bydžov 2016/2017 2841 713206,57
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 1531 110106,65
Sokol Nepolisy 2015/2016 14111 222416,86
1. A třída 14111 222416,86
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení