Pokorný Pavel

TJ Sokol Nepolisy
Dres
7
kvě 26, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 2, 2018

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
10
Góly
8
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
916
Hodnocení
6,15
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 19, 2019 Týniště nad Orlicí P 3 - 4 95 1 0 0 6,2
  2. AM GNOL 1. A třída říj 12, 2019 Sobotka P 0 - 0 86 0 0 0 6,3
  3. AM GNOL 1. A třída říj 5, 2019 Třebechovice pod Orebem V 3 - 2 91 0 0 0 6,9
  4. AM GNOL 1. A třída zář 29, 2019 Lázně Bělohrad V 3 - 3 98 0 0 0 6,1
  5. AM GNOL 1. A třída zář 21, 2019 Solnice V 3 - 0 87 1 0 0 8,3
  6. AM GNOL 1. A třída zář 15, 2019 Slovan Broumov P 3 - 3 79 1 0 0 6,9
  7. AM GNOL 1. A třída zář 7, 2019 Nové Město nad Metují V 3 - 1 43 0 0 0 6,1
  8. AM GNOL 1. A třída srp 25, 2019 Trutnov "B" V 4 - 3 77 1 0 0 7,8
  9. AM GNOL 1. A třída srp 17, 2019 Bystřian Kunčice P 3 - 3 35 0 0 0 6,4
  10. AM GNOL 1. A třída srp 10, 2019 Jaroměř V 2 - 0 87 1 0 0 8,6
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 916 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
916 916
Kapitánem
8 8
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
8 0,79
Góly ze hry
7 0,69
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,47
Obdržené góly na hřišti
35 3,44
Rozdíl skóre na hřišti
−20 −1,97
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 59 % 58 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 22 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2026/2027 108916006,15
Sokol Nepolisy 2025/2026 1961 592516,24
Sokol Nepolisy 2024/2025 24192 185506,59
Sokol Nepolisy 2023/2024 20151 737716,63
Sokol Nepolisy 2022/2023 24102 153416,17
Sokol Nepolisy 2021/2022 2752 371105,24
AM GNOL 1. A třída 2752 371105,24
Sokol Nepolisy 2020/2021 95756206,73
Sokol Nepolisy 2019/2020 1481 139106,94
AM GNOL 1. A třída 1481 139106,94
Sokol Nepolisy 2018/2019 25241 963107,54
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 27122 183406,72
VOTROK Krajský přebor 27122 183406,72
Cidlina Nový Bydžov 2016/2017 2841 713206,57
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 1531 110106,65
Sokol Nepolisy 2015/2016 14111 222416,86
1. A třída 14111 222416,86
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení