Kabourek Tomáš

FK Letohrad
Dres
11
kvě 30, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
841
Hodnocení
5,38
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 10 Turnov R 2 - 2 92 0 0 0 6,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 4 Spartak Police nad Metují P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 26 Kosmonosy P 2 - 3 93 0 0 0 5,3
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20 Chlumec nad Cidlinou P 4 - 1 91 0 0 0 4,9
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 12 Vysoké Mýto P 2 - 3 95 2 0 0 7,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 5 Přepeře P 8 - 1 45 0 0 0 5,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 29 Trutnov P 1 - 2 73 0 0 0 5,3
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 22 Ústí nad Orlicí P 4 - 1 69 0 0 0 5,1
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Čechie Vykáň P 1 - 4 95 0 0 0 5,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Svitavy P 3 - 1 97 0 0 0 5,1
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 841 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
841 841
Kapitánem
5 5
Hodnocení
5,38 5,38

Útok

Góly
2 0,21
Góly ze hry
2 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 1,18
Obdržené góly na hřišti
34 3,64
Rozdíl skóre na hřišti
−23 −2,46
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 9 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 11 %

Sezóny

Ročníky
Letohrad 2026/2027 102841005,38
Letohrad 2023/2024 3082 782305,65
Fortuna Divize C 3082 782305,65
Letohrad 2022/2023 30142 560506,37
Fortuna Divize C 30142 560506,37
Letohrad 2021/2022 30182 383406,66
Fortuna Divize C 30182 383406,66
Letohrad 2020/2021 82626205,98
Fortuna Divize C 82626205,98
Letohrad 2019/2020 1651 397306,30
Fortuna Divize C 1651 397306,30
Letohrad 2017/2018 30112 258506,25
Fortuna Divize C 30112 258506,25
Letohrad 2016/2017 30102 285306,37
Fortuna Divize C 30102 285306,37
Letohrad 2015/2016 27121 732306,60
Divize C 27121 732306,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení