Rybařík František

Konec kariéry
čvc 1, 1994
32 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
7
Odehrané minuty
318
Hodnocení
5,72
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 10, 2016 Spartak Chrastava P 2 - 1 94 0 0 0 5,3
  2. Fortuna Divize C zář 4, 2016 Kratonohy V 3 - 2 92 1 0 0 7,8
  3. Fortuna Divize C srp 28, 2016 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 1 45 0 1 0 4,8
  4. Fortuna Divize C srp 21, 2016 Pardubice V 1 - 1 73 1 1 0 6,9
  5. Fortuna Divize C srp 13, 2016 Ostrá V 0 - 0 93 0 1 0 5,9
  6. Divize C čvn 18, 2016 Ústí nad Orlicí P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  7. Divize C čvn 4, 2016 Letohrad P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
  8. Divize C kvě 21, 2016 Sparta Kutná Hora V 2 - 0 68 0 2 1 5,2
  9. Divize C kvě 14, 2016 Olympia Hradec Králové 1901 P 2 - 0 62 0 1 0 4,9
  10. Divize C kvě 7, 2016 Semily V 1 - 0 92 0 1 0 6,7
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 318 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
7 7
Odehrané minuty
318 318
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,72 5,72

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 0,57
Obdržené góly na hřišti
8 2,26
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −1,70
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,28

Disciplína

Žluté karty
2 0,57
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 12 % Hodnocení 32 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 21 %

Sezóny

Ročníky
Kolín 2018/2019 100318205,72
Fortuna Divize C 100318205,72
Kolín 2016/2017 1571 204606,51
Fortuna Divize C 1571 204606,51
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 1311 022815,72
Divize C 1311 022815,72
Admira Praha 2015/2016 142782406,14
Divize C 142782406,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení