Havel Štěpán

FK Turnov
Dres
20
srp 3, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 4, 2015

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
3
Góly
1
V základní sestavě
0
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
71
Hodnocení
6,47
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Letohrad V 0 - 2 63 0 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C bře 10, 2024 Dobrovice R 1 - 1 45 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 1 - 4 36 1 0 0 7,2
  4. Fortuna Divize C lis 5, 2023 Chrudim V 2 - 0 7 0 0 0 –
  5. Fortuna Divize C říj 28, 2023 Trutnov V 1 - 2 36 0 0 0 6,6
  6. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Čáslav V 2 - 1 87 0 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C říj 8, 2023 Benešov V 4 - 1 69 0 0 0 6,9
  8. Fortuna Divize C říj 1, 2023 Spoje Praha V 1 - 0 75 1 0 0 8,5
  9. Fortuna Divize C zář 24, 2023 Benátky nad Jizerou P 1 - 0 88 0 0 0 5,2
  10. Fortuna Divize C zář 17, 2023 Velké Hamry P 4 - 5 76 0 0 0 5,6
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 71 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
71 71
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,47 6,47

Útok

Góly
1 1,27
Góly ze hry
1 1,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 1,27
Obdržené góly na hřišti
2 2,54
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,27
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 85 % Hodnocení 13 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2025/2026 3171006,47
Turnov 2024/2025 40231015,58
Turnov 2023/2024 29131 789406,64
Fortuna Divize C 29131 789406,64
Turnov 2022/2023 3061 779306,26
Fortuna Divize C 3061 779306,26
Turnov 2018/2019 60183005,88
Fortuna Divize C 60183005,88
Turnov 2017/2018 163858306,26
Fortuna Divize C 163858306,26
Turnov 2016/2017 2931 530406,20
Fortuna Divize C 2931 530406,20
Turnov 2015/2016 1881 014406,72
Divize C 1881 014406,72
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení