Havel Štěpán

FK Turnov
Dres
20
srp 3, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 4, 2015

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
3
Góly
1
V základní sestavě
0
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
71
Hodnocení
6,47
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 21, 2023 Slovan Liberec P 6 - 1 68 0 0 0 5,0
  2. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Náchod R 1 - 1 84 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C kvě 6, 2023 Velké Hamry P 4 - 2 79 0 0 0 5,7
  4. Fortuna Divize C dub 29, 2023 Dobrovice V 1 - 6 71 0 1 0 6,6
  5. Fortuna Divize C dub 26, 2023 Dvůr Králové nad Labem P 4 - 2 48 1 0 0 6,8
  6. Fortuna Divize C dub 23, 2023 Benátky nad Jizerou R 1 - 1 31 0 0 0 5,7
  7. Fortuna Divize C dub 7, 2023 Hlinsko V 4 - 1 47 1 0 0 7,8
  8. Fortuna Divize C bře 26, 2023 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 4 71 0 0 0 5,1
  9. Fortuna Divize C bře 18, 2023 Letohrad V 2 - 3 70 1 0 0 7,4
  10. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Čáslav V 3 - 1 77 0 0 0 6,9
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 71 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
71 71
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,47 6,47

Útok

Góly
1 1,27
Góly ze hry
1 1,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 1,27
Obdržené góly na hřišti
2 2,54
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,27
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 85 % Hodnocení 13 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2025/2026 3171006,47
Turnov 2024/2025 40231015,58
Turnov 2023/2024 29131 789406,64
Fortuna Divize C 29131 789406,64
Turnov 2022/2023 3061 779306,26
Fortuna Divize C 3061 779306,26
Turnov 2018/2019 60183005,88
Fortuna Divize C 60183005,88
Turnov 2017/2018 163858306,26
Fortuna Divize C 163858306,26
Turnov 2016/2017 2931 530406,20
Fortuna Divize C 2931 530406,20
Turnov 2015/2016 1881 014406,72
Divize C 1881 014406,72
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení