Linder František

FC Nový Hradec Králové
Dres
7
srp 23, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 18, 2014

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
15
Góly
6
V základní sestavě
13
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 191
Hodnocení
6,58
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Bystřian Kunčice P 2 - 0 45 0 0 0 5,4
  2. AGRO CS 1. A třída dub 17, 2025 Roudnice P 1 - 7 90 0 0 0 4,9
  3. AGRO CS 1. A třída dub 12, 2025 Trutnov "B" R 1 - 1 67 0 0 0 6,1
  4. AGRO CS 1. A třída dub 5, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 4 - 4 91 1 0 0 6,9
  5. AGRO CS 1. A třída bře 30, 2025 Velichovky R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  6. AGRO CS 1. A třída bře 22, 2025 Třebechovice pod Orebem V 3 - 2 93 0 0 0 6,8
  7. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 5 - 1 90 0 0 0 5,0
  8. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2024 Lázně Bělohrad P 1 - 5 45 0 0 0 5,7
  9. AGRO CS 1. A třída lis 3, 2024 Slovan Broumov P 3 - 2 95 0 0 0 5,2
  10. AGRO CS 1. A třída říj 26, 2024 Černilov V 1 - 0 84 0 0 0 7,1
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 191 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 191 1 191
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,58 6,58

Útok

Góly
6 0,45
Góly ze hry
4 0,30
Góly z penalt
2 0,15

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
34 2,57
Obdržené góly na hřišti
25 1,89
Rozdíl skóre na hřišti
9 0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,30

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 87 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 50 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2025/2026 1561 191006,58
AGRO CS 1. A třída 1561 191006,58
Nový Hradec Králové 2024/2025 2431 611005,96
AGRO CS 1. A třída 2431 611005,96
Nový Hradec Králové 2023/2024 2001 064006,24
1. A třída 2001 064006,24
Nový Hradec Králové 2022/2023 1721 265206,21
AM GNOL 1. A třída 1721 265206,21
Nový Hradec Králové 2021/2022 2311 891205,90
AM GNOL 1. A třída 2311 891205,90
Nový Hradec Králové 2020/2021 60355006,90
Nový Hradec Králové 2019/2020 1221 072106,68
Nový Hradec Králové 2018/2019 1321 155105,82
AM GNOL 1. A třída 1321 155105,82
Nový Hradec Králové 2017/2018 2421 985205,64
AM GNOL 1. A třída 2421 985205,64
Nový Hradec Králové 2016/2017 2901 976306,01
JAKO 1. A třída 2901 976306,01
Nový Hradec Králové 2015/2016 140860005,62
1. A třída 140860005,62
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení