Linder František

FC Nový Hradec Králové
Dres
7
srp 23, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 18, 2014

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
15
Góly
6
V základní sestavě
13
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 191
Hodnocení
6,58
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 1. A třída čvn 8, 2024 Kostelec nad Orlicí P 4 - 2 66 0 0 0 5,8
  2. 1. A třída čvn 1, 2024 Slavia Hradec Králové "B" R 2 - 2 10 0 0 0 6,0
  3. 1. A třída kvě 25, 2024 Bystřian Kunčice R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  4. 1. A třída kvě 18, 2024 Sokol Železnice R 1 - 1 80 0 0 0 6,1
  5. 1. A třída kvě 11, 2024 Třebechovice pod Orebem V 1 - 5 25 0 0 0 6,4
  6. 1. A třída kvě 8, 2024 Miletín V 2 - 8 90 0 0 0 7,2
  7. 1. A třída dub 27, 2024 Nové Město nad Metují V 3 - 5 26 0 0 0 7,1
  8. 1. A třída dub 20, 2024 Vysoká nad Labem V 2 - 0 61 0 0 0 6,6
  9. 1. A třída dub 7, 2024 Roudnice P 3 - 2 74 0 0 0 5,8
  10. 1. A třída bře 30, 2024 Trutnov "B" P 0 - 2 46 0 0 0 5,8
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 191 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 191 1 191
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,58 6,58

Útok

Góly
6 0,45
Góly ze hry
4 0,30
Góly z penalt
2 0,15

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
34 2,57
Obdržené góly na hřišti
25 1,89
Rozdíl skóre na hřišti
9 0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,30

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 87 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 50 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2025/2026 1561 191006,58
AGRO CS 1. A třída 1561 191006,58
Nový Hradec Králové 2024/2025 2431 611005,96
AGRO CS 1. A třída 2431 611005,96
Nový Hradec Králové 2023/2024 2001 064006,24
1. A třída 2001 064006,24
Nový Hradec Králové 2022/2023 1721 265206,21
AM GNOL 1. A třída 1721 265206,21
Nový Hradec Králové 2021/2022 2311 891205,90
AM GNOL 1. A třída 2311 891205,90
Nový Hradec Králové 2020/2021 60355006,90
Nový Hradec Králové 2019/2020 1221 072106,68
Nový Hradec Králové 2018/2019 1321 155105,82
AM GNOL 1. A třída 1321 155105,82
Nový Hradec Králové 2017/2018 2421 985205,64
AM GNOL 1. A třída 2421 985205,64
Nový Hradec Králové 2016/2017 2901 976306,01
JAKO 1. A třída 2901 976306,01
Nový Hradec Králové 2015/2016 140860005,62
1. A třída 140860005,62
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení