Tvrdý Vojtěch

Konec kariéry
srp 28, 1994
32 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
23
Góly
2
V základní sestavě
23
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 078
Hodnocení
5,48
Žluté karty
12
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 30, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 2 93 0 1 0 4,9
  2. Fortuna Divize C bře 24, 2019 Čáslav P 3 - 3 91 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Benátky nad Jizerou V 1 - 0 92 0 1 0 6,7
  4. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Přepeře P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C lis 17, 2018 Pardubice P 4 - 0 88 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C zář 30, 2018 Velké Hamry P 0 - 0 90 0 1 0 5,9
  7. Fortuna Divize C zář 23, 2018 Kolín V 1 - 0 93 0 1 0 6,7
  8. Fortuna Divize C zář 15, 2018 Spartak Slatiňany P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  9. Fortuna Divize C zář 9, 2018 Horky nad Jizerou P 2 - 4 92 0 1 0 4,6
  10. Fortuna Divize C zář 2, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 1 94 0 0 0 6,0
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 078 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
23 23
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 078 2 078
Kapitánem
14 14
Hodnocení
5,48 5,48

Útok

Góly
2 0,09
Góly ze hry
2 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
28 1,21
Obdržené góly na hřišti
59 2,56
Rozdíl skóre na hřišti
−31 −1,34
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,13

Disciplína

Žluté karty
12 0,52
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 46 % 5 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 7 % Obrana 15 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2018/2019 2322 0781205,48
Fortuna Divize C 2322 0781205,48
Turnov 2017/2018 2732 245706,21
Fortuna Divize C 2732 245706,21
Turnov 2016/2017 2802 406405,99
Fortuna Divize C 2802 406405,99
Turnov 2015/2016 2001 286605,90
Divize C 2001 286605,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení