Doubic Patrik

SK Spartak Hajnice
Dres
28
srp 31, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
781
Hodnocení
6,69
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 6 Spartak Hajnice P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 30 Dolní Kalná V 6 - 0 91 0 0 0 7,5
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 23 Spartak Kosičky P 5 - 1 91 1 0 0 5,9
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 16 Sokol Nepolisy P 3 - 4 92 0 0 0 5,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 10 Sokol Železnice "B" V 0 - 3 92 0 0 0 7,4
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 2 Sokol Dohalice V 5 - 1 91 0 0 0 7,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 25 Baník Rtyně P 4 - 2 95 0 1 0 4,7
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 18 Vrchlabí "B" R 2 - 2 93 0 0 0 6,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 11 Nová Paka P 2 - 1 96 1 0 0 6,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 4 Sobotka V 3 - 1 94 1 1 0 7,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 781 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
781 781
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,69 6,69

Útok

Góly
2 0,23
Góly ze hry
2 0,23
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,30
Obdržené góly na hřišti
12 1,38
Rozdíl skóre na hřišti
8 0,92
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 87 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 71 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Hajnice 2026/2027 92781006,69
AGRO CS 6. liga 92781006,69
Sparta Úpice 2025/2026 26132 390306,80
Sparta Úpice 2024/2025 24102 220206,70
Sparta Úpice 2023/2024 1681 463206,61
Trutnov "B" 2023/2024 51448106,10
1. A třída 51448106,10
Trutnov 2022/2023 27112 067116,37
Trutnov 2019/2020 21121 655306,54
Fortuna Divize C 1461 082106,54
Sparta Úpice 2018/2019 2872 545206,03
AM GNOL 1. A třída 2872 545206,03
Sparta Úpice 2017/2018 29182 560206,75
AM GNOL 1. A třída 29182 560206,75
Trutnov 2016/2017 37112 729306,35
Fortuna Divize C 80178005,87
Trutnov "B" 2015/2016 3222 619205,56
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení