Prieložný Jan

SK Kosmonosy
Dres
7
zář 15, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 4, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
652
Hodnocení
6,74
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 31 Chlumec nad Cidlinou V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 23 Čáslav P 2 - 5 92 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 1 Kosmonosy P 6 - 1 64 0 0 0 5,0
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 18 Hlinsko P 2 - 1 23 0 0 0 5,9
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 11 Brandýs nad Labem R 2 - 2 15 0 0 0 6,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 3 Horní Ředice P 5 - 0 95 0 0 0 4,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 28 Spartak Police nad Metují R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 7 Chrudim P 2 - 0 71 0 0 0 5,3
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Přepeře P 2 - 1 96 0 1 0 4,9
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Vysoké Mýto P 1 - 5 92 0 0 0 4,9
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 652 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
652 652
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,74 6,74

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 3,31
Obdržené góly na hřišti
8 1,10
Rozdíl skóre na hřišti
16 2,21
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,41

Disciplína

Žluté karty
3 0,41
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 80 % 89 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 14 % Obrana 74 %

Sezóny

Ročníky
Kosmonosy 2026/2027 81652306,74
Dobrovice 2025/2026 2501 982405,50
Dobrovice 2024/2025 1811 495206,07
Kosmonosy 2024/2025 30222105,67
Kosmonosy 2023/2024 2552 110306,11
Fortuna Divize C 2552 110306,11
Nový Bor 2015/2016 110336205,69
Divize C 110336205,69
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení