Henzl Filip

Konec kariéry
zář 17, 1994
32 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
27
Góly
4
V základní sestavě
26
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 399
Hodnocení
5,76
Žluté karty
7
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 30, 2017 Trutnov P 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C zář 23, 2017 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 0 - 3 91 1 1 0 8,5
  3. Fortuna Divize C zář 9, 2017 Kolín P 2 - 3 92 0 0 0 5,2
  4. Fortuna Divize C zář 3, 2017 Admira Praha P 2 - 1 90 0 0 0 5,3
  5. Fortuna Divize C srp 26, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 1 92 1 1 0 8,1
  6. Fortuna Divize C srp 19, 2017 Zbuzany 1953 P 3 - 3 91 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C srp 12, 2017 Letohrad V 5 - 2 90 0 1 0 6,6
  8. Fortuna Divize C čvn 17, 2017 Přední Kopanina V 2 - 0 91 2 1 0 9,4
  9. Fortuna Divize C čvn 11, 2017 Trutnov V 3 - 3 90 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C čvn 3, 2017 Sokol Živanice P 1 - 3 90 0 0 0 5,0
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 399 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
26 26
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 399 2 399
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,76 5,76

Útok

Góly
4 0,15
Góly ze hry
4 0,15
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
47 1,76
Obdržené góly na hřišti
81 3,04
Rozdíl skóre na hřišti
−34 −1,28
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,08

Disciplína

Žluté karty
7 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 14 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 7 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Chrastava 2017/2018 2742 399705,76
Fortuna Divize C 2742 399705,76
Spartak Chrastava 2016/2017 2952 652506,12
Fortuna Divize C 2952 652506,12
Turnov 2015/2016 1090004,90
Divize C 1090004,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení