Plšek Jan

FK Černilov
Dres
15
říj 12, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 9, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
4
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
476
Hodnocení
5,70
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B bře 30, 2024 Lokomotiva Hradec Králové P 3 - 0 83 0 1 0 4,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina B říj 21, 2023 Hronov P 2 - 4 93 0 0 0 5,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B říj 14, 2023 Spartak Opočno P 5 - 0 45 0 1 0 5,3
  4. JAKO 1. B třída - skupina B říj 1, 2023 Velichovky P 3 - 1 96 0 0 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B zář 16, 2023 Lokomotiva Meziměstí V 3 - 4 95 1 0 0 8,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina B zář 3, 2023 Sokol Zdelov V 2 - 5 92 2 0 0 9,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B srp 26, 2023 Sokol Javornice R 3 - 3 98 1 1 0 6,6
  8. JAKO 1. B třída - skupina B srp 19, 2023 Lokomotiva Hradec Králové V 6 - 1 91 1 1 0 7,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina B srp 13, 2023 Slavoj Předměřice nad Labem P 3 - 0 91 0 1 0 4,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 17, 2023 Sokol Malšova Lhota P 3 - 6 93 2 0 0 7,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 476 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
476 476
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,70 5,70

Útok

Góly
1 0,19
Góly ze hry
1 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,51
Obdržené góly na hřišti
10 1,89
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,38
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 23 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 28 % Obrana 48 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 71476105,70
AGRO CS 6. liga 71476105,70
Černilov 2025/2026 1351 062505,95
AGRO CS 1. A třída 1351 062505,95
České Meziříčí 2024/2025 124823206,07
České Meziříčí 2023/2024 17121 497506,82
České Meziříčí 2022/2023 25382 2571007,68
Náchod 2021/2022 83502306,26
Náchod "B" 2020/2021 84687206,46
Náchod "B" 2018/2019 41207106,25
Náchod 2017/2018 128939706,85
Náchod "B" 2016/2017 19171 5501416,77
JAKO 1. A třída 19171 5501416,77
Náchod 2015/2016 26352 0721407,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení