Plšek Jan

FK Černilov
Dres
15
říj 12, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 9, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
4
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
476
Hodnocení
5,70
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída dub 15, 2018 Tatran Hostinné V 3 - 0 90 2 0 0 9,9
  2. AM GNOL 1. A třída dub 8, 2018 Kratonohy "B" P 6 - 0 80 0 1 0 4,5
  3. AM GNOL 1. A třída dub 1, 2018 Spartak Kobylice V 1 - 1 60 0 1 0 5,7
  4. AM GNOL 1. A třída zář 10, 2017 Kratonohy "B" V 4 - 2 34 0 0 0 6,8
  5. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2017 Sokol Bílá Třemešná V 3 - 2 90 2 0 0 9,3
  6. AM GNOL 1. A třída srp 20, 2017 Trutnov "B" P 1 - 0 92 0 1 0 4,8
  7. AM GNOL 1. A třída srp 13, 2017 Roudnice V 1 - 0 62 0 0 0 6,6
  8. JAKO 1. A třída čvn 16, 2017 Sokol Bílá Třemešná P 5 - 2 64 0 1 0 4,7
  9. JAKO 1. A třída kvě 21, 2017 Trutnov "B" V 2 - 3 21 0 1 0 6,1
  10. JAKO 1. A třída dub 23, 2017 Týniště nad Orlicí P 1 - 0 95 0 1 0 4,8
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 476 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
476 476
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,70 5,70

Útok

Góly
1 0,19
Góly ze hry
1 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,51
Obdržené góly na hřišti
10 1,89
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,38
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 23 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 28 % Obrana 48 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 71476105,70
AGRO CS 6. liga 71476105,70
Černilov 2025/2026 1351 062505,95
AGRO CS 1. A třída 1351 062505,95
České Meziříčí 2024/2025 124823206,07
České Meziříčí 2023/2024 17121 497506,82
České Meziříčí 2022/2023 25382 2571007,68
Náchod 2021/2022 83502306,26
Náchod "B" 2020/2021 84687206,46
Náchod "B" 2018/2019 41207106,25
Náchod 2017/2018 128939706,85
Náchod "B" 2016/2017 19171 5501416,77
JAKO 1. A třída 19171 5501416,77
Náchod 2015/2016 26352 0721407,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení