Mlynka Tomáš

Konec kariéry
říj 30, 1994
31 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
27
Góly
2
V základní sestavě
11
Ze střídačky
16
Odehrané minuty
908
Hodnocení
6,35
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Kosmonosy P 3 - 0 23 0 1 0 5,5
  2. Fortuna Divize C bře 10, 2024 Letohrad V 4 - 1 18 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Ústí nad Orlicí P 2 - 1 12 0 0 0 5,6
  4. Fortuna Divize C lis 5, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 5 - 1 8 0 0 0 –
  5. Fortuna Divize C říj 29, 2023 Chrudim V 1 - 2 5 0 1 0 5,6
  6. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Trutnov V 3 - 1 24 0 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C říj 15, 2023 Čáslav V 0 - 2 48 0 0 0 6,2
  8. Fortuna Divize C říj 8, 2023 Vysoké Mýto P 0 - 1 45 0 0 0 5,4
  9. Fortuna Divize C zář 30, 2023 Benešov V 1 - 2 5 0 0 0 –
  10. Fortuna Divize C zář 24, 2023 Turnov V 1 - 0 27 0 0 0 6,5
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 908 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
16 16
Odehrané minuty
908 908
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
2 0,20
Góly ze hry
2 0,20
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 1,88
Obdržené góly na hřišti
5 0,50
Rozdíl skóre na hřišti
14 1,39
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,50

Disciplína

Žluté karty
2 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 80 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 90 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 272908206,35
Fortuna Divize C 272908206,35
Čáslav 2020/2021 62505106,20
Fortuna Divize C 62505106,20
Čáslav 2018/2019 140754306,24
Fortuna Divize C 140754306,24
Kolín 2017/2018 2931 307306,22
Fortuna Divize C 2931 307306,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení