Dres
6
lis 13, 1994
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 22, 2019

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
3
Góly
1
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
241
Hodnocení
6,77
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Dobruška P 3 - 0 75 0 0 0 5,0
  2. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Jaroměř P 2 - 4 67 0 0 0 5,1
  3. VOTROK Krajský přebor říj 2, 2024 Týniště nad Orlicí R 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  4. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Sokol Železnice P 1 - 0 43 0 0 0 5,8
  5. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Sokol Třebeš P 2 - 5 21 0 0 0 5,9
  6. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Česká Skalice V 3 - 2 24 0 0 0 5,9
  7. VOTROK Krajský přebor srp 31, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 2 20 0 1 0 5,7
  8. VOTROK Krajský přebor srp 17, 2024 Červený Kostelec P 2 - 1 76 0 0 0 5,3
  9. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 3 74 0 0 0 5,2
  10. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 17, 2023 Solnice P 2 - 0 79 0 0 0 5,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 241 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
241 241
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,77 6,77

Útok

Góly
1 0,37
Góly ze hry
1 0,37
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 2,24
Obdržené góly na hřišti
4 1,49
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,75
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,37

Disciplína

Žluté karty
1 0,37
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 85 % Hodnocení 34 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Vysoká nad Labem 2026/2027 31241106,77
Vysoká nad Labem 2025/2026 24192 121406,90
Vysoká nad Labem 2024/2025 2931 927205,93
Vysoká nad Labem 2023/2024 2741 390006,50
1. A třída 2741 390006,50
Vysoká nad Labem 2022/2023 2551 429106,02
Vysoká nad Labem 2021/2022 191905005,96
Vysoká nad Labem 2020/2021 2184106,30
Vysoká nad Labem 2019/2020 1631 233006,22
Solnice 2018/2019 1361 192107,32
Vysoká nad Labem 2018/2019 104829107,04
Vysoká nad Labem 2017/2018 1951 313006,28
Vysoká nad Labem 2016/2017 1062005,00
Vysoká nad Labem 2015/2016 29152 541206,98
VOTROK Krajský přebor 29152 541206,98
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení