Štěpánek Pavel

SK Vysoké Mýto
Dres
7
lis 30, 1994
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2023

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
19
Góly
2
V základní sestavě
4
Ze střídačky
15
Odehrané minuty
590
Hodnocení
6,21
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Dobrovice V 1 - 5 21 1 0 0 7,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Náchod V 1 - 3 18 0 0 0 6,1
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 18, 2025 Trutnov V 2 - 0 12 0 0 0 6,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Kosmonosy R 3 - 3 22 0 0 0 6,6
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20, 2025 Brandýs nad Labem P 1 - 2 20 0 0 0 5,5
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 13, 2025 Horní Ředice P 2 - 0 23 0 0 0 5,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 6, 2025 Spartak Police nad Metují V 3 - 0 7 0 0 0 –
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 31, 2025 Turnov P 4 - 2 20 0 0 0 5,3
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 23, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 1 - 0 10 0 0 0 6,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 4, 2025 Přepeře V 1 - 0 37 0 0 0 6,6
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 590 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
19 19
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
15 15
Odehrané minuty
590 590
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,21 6,21

Útok

Góly
2 0,31
Góly ze hry
2 0,31
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,53
Obdržené góly na hřišti
5 0,76
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,76
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,31

Disciplína

Žluté karty
1 0,15
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 65 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 46 % Obrana 87 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2025/2026 192590106,21
Vysoké Mýto 2024/2025 202746206,24
Vysoké Mýto 2023/2024 2631 761006,35
Fortuna Divize C 2631 761006,35
Vysoké Mýto 2017/2018 2862 062106,45
Fortuna Divize C 2862 062106,45
Vysoké Mýto 2016/2017 2972 280106,69
Fortuna Divize C 2972 280106,69
Vysoké Mýto 2015/2016 2762 287106,50
Divize C 2762 287106,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení