Strnad Jan

Konec kariéry
pro 16, 1994
31 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
20
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
889
Hodnocení
6,12
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C říj 11, 2020 Vysoké Mýto V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C říj 4, 2020 Poříčany V 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C zář 27, 2020 Náchod P 1 - 4 95 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C zář 19, 2020 Kosmonosy P 5 - 2 82 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C zář 13, 2020 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 0 94 0 0 0 7,4
  6. Fortuna Divize C zář 5, 2020 Horky nad Jizerou V 3 - 3 92 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C srp 30, 2020 Sokol Libiš V 3 - 1 90 0 0 0 7,1
  8. Fortuna Divize C srp 23, 2020 Hlinsko P 2 - 0 71 0 1 0 4,9
  9. Fortuna Divize C bře 8, 2020 Hlinsko V 1 - 1 66 0 0 0 5,6
  10. Fortuna Divize C lis 17, 2019 Velké Hamry V 4 - 2 91 0 0 0 7,0
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 889 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
889 889
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,12 6,12

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,52
Obdržené góly na hřišti
11 1,11
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,40
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 57 % 62 % Hodnocení 47 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 77 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2021/2022 201889006,12
Fortuna Divize C 201889006,12
Čáslav 2020/2021 80709105,94
Fortuna Divize C 80709105,94
Čáslav 2019/2020 1611 270405,95
Fortuna Divize C 1611 270405,95
Čáslav 2018/2019 2311 041005,97
Fortuna Divize C 2311 041005,97
Čáslav 2017/2018 3051 766006,39
Fortuna Divize C 3051 766006,39
Čáslav 2016/2017 2931 823106,47
Fortuna Divize C 2931 823106,47
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení