Krykorka Michal

TJ Sokol Třebeš
Dres
15
led 8, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
915
Hodnocení
5,96
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 4, 2023 Solnice P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2023 Roudnice V 5 - 1 63 1 1 0 7,9
  3. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 28, 2023 Vysoká nad Labem P 3 - 3 91 0 0 0 5,9
  4. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 20, 2023 Libčany P 2 - 0 95 0 1 0 4,6
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2023 Lázně Bělohrad P 1 - 2 94 1 0 0 5,9
  6. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 14, 2023 Jičín P 4 - 1 94 0 1 0 4,6
  7. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 6, 2023 Chlumec nad Cidlinou V 2 - 2 93 0 1 0 5,6
  8. AM GNOL 1. A třída dub 30, 2023 Třebechovice pod Orebem V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  9. M GROUP CZ Krajský přebor dub 29, 2023 Kostelec nad Orlicí V 1 - 4 91 0 0 0 7,0
  10. M GROUP CZ Krajský přebor dub 23, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 4 - 1 93 0 0 0 7,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 915 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
915 915
Kapitánem
10 10
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,67
Obdržené góly na hřišti
19 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,20
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,30

Disciplína

Žluté karty
6 0,59
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 42 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 7 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Třebeš 2026/2027 101915605,96
5. liga 101915605,96
Sokol Třebeš 2025/2026 2952 623806,30
Sokol Třebeš 2024/2025 2632 4051116,15
VOTROK Krajský přebor 2432 2171016,17
Sokol Třebeš 2023/2024 3122 765906,13
Sokol Třebeš 2022/2023 35103 112906,40
Sokol Třebeš 2021/2022 3162 793806,17
Sokol Třebeš 2020/2021 90834105,82
Sokol Třebeš 2019/2020 1631 469406,51
Sokol Třebeš 2018/2019 30102 689806,63
VOTROK Krajský přebor 30102 689806,63
Sokol Třebeš 2017/2018 3032 678805,99
Sokol Třebeš 2016/2017 3092 670906,87
JAKO 1. A třída 3092 670906,87
Sokol Třebeš 2015/2016 2962 595806,31
1. A třída 2962 595806,31
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení