Dres
7
led 28, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
3
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
933
Hodnocení
5,76
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 9, 2018 Solnice P 0 - 1 70 0 0 0 6,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 2, 2018 Slavoj Předměřice nad Labem V 0 - 2 80 0 0 0 7,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 26, 2018 Velešov Doudleby nad Orlicí V 5 - 0 68 0 0 0 7,3
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 12, 2018 Spartak Opočno V 2 - 0 83 0 0 0 7,3
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 8, 2018 Častolovice V 3 - 2 77 0 1 0 6,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 5, 2018 Baník Vamberk V 2 - 1 83 0 0 0 6,7
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 28, 2018 Sokol Malšovice V 0 - 3 90 0 1 0 7,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 21, 2018 České Meziříčí V 3 - 1 68 0 0 0 6,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 14, 2018 Velké Poříčí V 1 - 2 95 1 0 0 7,8
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 7, 2018 Sokol Lípa nad Orlicí P 1 - 1 92 1 0 0 7,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 933 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
933 933
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,76 5,76

Útok

Góly
3 0,29
Góly ze hry
3 0,29
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,45
Obdržené góly na hřišti
28 2,70
Rozdíl skóre na hřišti
−13 −1,25
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 51 % 28 % Hodnocení 98 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2026/2027 103933205,76
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 2442 155315,83
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 3012 586605,78
AGRO CS 1. A třída 3012 586605,78
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 3022 627405,69
1. A třída 3022 627405,69
Třebechovice pod Orebem 2022/2023 2902 491605,73
AM GNOL 1. A třída 2902 491605,73
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 2822 450605,61
AM GNOL 1. A třída 2822 450605,61
Třebechovice pod Orebem 2020/2021 90719105,09
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 1621 462306,02
AM GNOL 1. A třída 1621 462306,02
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 2692 278107,13
Třebechovice pod Orebem 2017/2018 23101 958407,11
Třebechovice pod Orebem 2016/2017 2922 189305,82
JAKO 1. A třída 2922 189305,82
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 2622 064815,94
1. A třída 2622 064815,94
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení