Dres
3
led 29, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
884
Hodnocení
5,52
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 23, 2022 Česká Skalice P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  2. AM GNOL 1. A třída říj 15, 2022 Roudnice V 4 - 3 96 1 0 0 7,8
  3. AM GNOL 1. A třída říj 8, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 3 91 0 0 0 6,8
  4. AM GNOL 1. A třída říj 2, 2022 Sokol Třebeš "B" V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  5. AM GNOL 1. A třída zář 24, 2022 Nové Město nad Metují P 3 - 2 61 0 0 0 5,8
  6. AM GNOL 1. A třída zář 17, 2022 Trutnov "B" V 2 - 1 60 0 0 0 6,2
  7. AM GNOL 1. A třída zář 10, 2022 Sokol Stěžery V 0 - 0 83 0 0 0 6,3
  8. AM GNOL 1. A třída zář 3, 2022 Nový Hradec Králové P 4 - 0 45 0 0 0 5,2
  9. AM GNOL 1. A třída srp 28, 2022 Lázně Bělohrad P 0 - 0 62 0 0 0 6,3
  10. AM GNOL 1. A třída srp 21, 2022 Sokol Železnice P 4 - 0 45 0 0 0 5,2
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 884 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
884 884
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,52 5,52

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,32
Obdržené góly na hřišti
28 2,85
Rozdíl skóre na hřišti
−15 −1,53
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 12 % 14 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2026/2027 100884005,52
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 131846106,04
Třebechovice pod Orebem 2022/2023 2121 489006,01
AM GNOL 1. A třída 2121 489006,01
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 2043005,95
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 120963105,97
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 2652 265106,92
Třebechovice pod Orebem 2017/2018 2322 064106,84
Třebechovice pod Orebem 2016/2017 3022 447605,74
JAKO 1. A třída 3022 447605,74
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 2741 842005,92
1. A třída 2741 842005,92
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení