Dres
3
led 29, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
884
Hodnocení
5,52
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Velichovky P 3 - 2 46 0 0 0 5,5
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 6 Slovan Broumov P 0 - 2 95 0 1 0 4,6
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 30 Slavoj Předměřice nad Labem P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 23 Častolovice V 4 - 2 93 0 0 0 7,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 17 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 2 - 3 93 0 0 0 6,9
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 9 Sokol Javornice R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 2 Slavoj Teplice nad Metují P 6 - 1 40 0 0 0 5,2
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 25 Lokomotiva Meziměstí V 4 - 2 29 1 0 0 8,6
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 18 Sokol Malšovice P 1 - 0 36 0 0 0 5,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 11 Jaroměř "B" R 2 - 2 86 0 0 0 6,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 884 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
884 884
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,52 5,52

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,32
Obdržené góly na hřišti
28 2,85
Rozdíl skóre na hřišti
−15 −1,53
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 12 % 14 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2026/2027 100884005,52
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 131846106,04
Třebechovice pod Orebem 2022/2023 2121 489006,01
AM GNOL 1. A třída 2121 489006,01
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 2043005,95
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 120963105,97
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 2652 265106,92
Třebechovice pod Orebem 2017/2018 2322 064106,84
Třebechovice pod Orebem 2016/2017 3022 447605,74
JAKO 1. A třída 3022 447605,74
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 2741 842005,92
1. A třída 2741 842005,92
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení