Veselý Dominik

Konec kariéry
led 31, 1995
31 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
29
Góly
9
V základní sestavě
29
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 688
Hodnocení
5,99
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 16, 2022 Horky nad Jizerou V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C dub 2, 2022 Sparta Kolín P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C bře 26, 2022 Vysoké Mýto P 1 - 4 93 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C bře 20, 2022 Poříčany P 4 - 0 91 0 1 0 4,5
  5. Fortuna Divize C bře 12, 2022 Náchod V 2 - 0 92 1 0 0 8,3
  6. Fortuna Divize C říj 31, 2021 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 1 97 1 0 0 8,6
  7. Fortuna Divize C říj 23, 2021 Benátky nad Jizerou P 0 - 5 91 0 0 0 4,9
  8. Fortuna Divize C říj 16, 2021 Sokol Libiš P 5 - 1 93 0 0 0 5,0
  9. Fortuna Divize C říj 9, 2021 Hlinsko R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C říj 2, 2021 Kosmonosy P 6 - 3 93 0 0 0 5,0
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 688 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
29 29
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 688 2 688
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,99 5,99

Útok

Góly
9 0,30
Góly ze hry
9 0,30
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
41 1,37
Obdržené góly na hřišti
78 2,61
Rozdíl skóre na hřišti
−37 −1,24
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,13

Disciplína

Žluté karty
4 0,13
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 45 % Hodnocení 98 % Vytíženost Disciplína 51 % Obrana 16 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Kutná Hora 2021/2022 2992 688405,99
Fortuna Divize C 2992 688405,99
Sparta Kolín 2020/2021 5089006,18
Kolín 2019/2020 160760306,01
Fortuna Divize C 160760306,01
Kolín 2018/2019 2871 872906,36
Fortuna Divize C 2871 872906,36
Kolín 2017/2018 3081 995406,40
Fortuna Divize C 3081 995406,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení