Čurgali Ladislav

Konec kariéry
úno 23, 1995
31 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
13
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 038
Hodnocení
5,15
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 11, 2018 Zbuzany 1953 P 0 - 1 8 0 0 0 –
  2. Fortuna Divize C dub 8, 2018 Kolín P 6 - 0 71 0 0 0 4,9
  3. Fortuna Divize C dub 4, 2018 Letohrad P 2 - 0 47 0 1 0 5,2
  4. Fortuna Divize C čvn 17, 2017 Přední Kopanina V 2 - 0 73 0 0 0 6,8
  5. Fortuna Divize C čvn 3, 2017 Sokol Živanice P 1 - 3 90 1 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C kvě 27, 2017 Kratonohy P 5 - 3 91 2 0 0 7,0
  7. Fortuna Divize C kvě 20, 2017 Pardubice V 4 - 4 91 1 0 0 7,0
  8. Fortuna Divize C kvě 14, 2017 Čáslav V 2 - 2 86 1 0 0 7,1
  9. Fortuna Divize C dub 9, 2017 Kolín P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  10. Fortuna Divize C dub 1, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 92 1 0 0 8,8
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 038 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 038 1 038
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,15 5,15

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,21
Obdržené góly na hřišti
49 4,25
Rozdíl skóre na hřišti
−35 −3,03
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 13 % 1 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 51 % Obrana 3 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Chrastava 2017/2018 1301 038105,15
Fortuna Divize C 1301 038105,15
Spartak Chrastava 2016/2017 2171 868306,30
Fortuna Divize C 2171 868306,30
Nový Bor 2015/2016 2621 991305,95
Divize C 2621 991305,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení