Marek Lukáš

Konec kariéry
dub 3, 1995
31 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
29
Hodnocení
5,75
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C lis 12, 2023 Spoje Praha P 2 - 3 10 0 0 0 5,6
  2. Fortuna Divize C lis 4, 2023 Vysoké Mýto P 1 - 0 19 0 0 0 5,9
  3. Fortuna Divize C kvě 3, 2023 Vysoké Mýto V 4 - 2 10 0 0 0 6,0
  4. Fortuna Divize C dub 9, 2023 Chrudim P 5 - 1 15 0 0 0 6,0
  5. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Velké Hamry P 3 - 0 76 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C čvn 11, 2022 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 2 97 0 1 0 4,8
  7. Fortuna Divize C čvn 5, 2022 Benátky nad Jizerou P 5 - 0 94 0 0 0 4,9
  8. Fortuna Divize C kvě 28, 2022 Sokol Libiš V 4 - 1 91 1 0 0 8,0
  9. Fortuna Divize C kvě 22, 2022 Hlinsko P 6 - 0 83 0 0 0 4,9
  10. Fortuna Divize C kvě 18, 2022 Tochovice V 3 - 7 83 0 1 0 6,7
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 29 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
29 29
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,75 5,75

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 3,10
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −3,10
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 17 % Hodnocení 7 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 4 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 2029005,75
Čáslav 2022/2023 2025006,00
Sparta Kutná Hora 2021/2022 3042 732905,66
Fortuna Divize C 3042 732905,66
Sparta Kutná Hora 2020/2021 83734305,64
Fortuna Divize C 83734305,64
Sparta Kutná Hora 2019/2020 1511 179105,79
Fortuna Divize C 1511 179105,79
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení