Wilke Ervín

TJ Slovan Broumov
Dres
10
dub 12, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2015

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
671
Hodnocení
6,06
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 7, 2025 Sokol Třebeš "B" P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Nový Hradec Králové P 7 - 1 91 0 1 0 4,4
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 25, 2025 Sokol Stěžery P 2 - 5 92 0 0 0 4,9
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Kostelec nad Orlicí P 9 - 0 91 0 0 0 4,7
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 11, 2025 Roudnice P 0 - 5 90 0 0 0 4,9
  6. AGRO CS 1. A třída dub 27, 2025 Třebechovice pod Orebem R 0 - 0 91 0 1 0 5,9
  7. AGRO CS 1. A třída dub 20, 2025 Vrchlabí P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  8. AGRO CS 1. A třída dub 13, 2025 Lázně Bělohrad P 2 - 3 84 0 0 0 5,1
  9. AGRO CS 1. A třída dub 5, 2025 Černilov P 5 - 1 92 0 0 0 4,9
  10. AGRO CS 1. A třída bře 30, 2025 Kopidlno R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 671 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
671 671
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,06 6,06

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,61
Obdržené góly na hřišti
15 2,01
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,40
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
3 0,40
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 55 % 49 % Hodnocení 82 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2026/2027 81671306,06
AGRO CS 6. liga 81671306,06
Slovan Broumov 2025/2026 1711 354206,18
Slovan Broumov 2024/2025 2852 479505,69
AGRO CS 1. A třída 2852 479505,69
Slovan Broumov 2023/2024 2422 189815,49
1. A třída 2422 189815,49
Slovan Broumov 2022/2023 2412 1431015,77
AM GNOL 1. A třída 2412 1431015,77
Slovan Broumov 2021/2022 2211 858306,13
AM GNOL 1. A třída 2211 858306,13
Slovan Broumov 2020/2021 60548305,22
Slovan Broumov 2019/2020 1311 185106,34
AM GNOL 1. A třída 1311 185106,34
Slovan Broumov 2018/2019 2952 586806,04
AM GNOL 1. A třída 2952 586806,04
Slovan Broumov 2017/2018 3042 725616,54
AM GNOL 1. A třída 3042 725616,54
Slovan Broumov 2016/2017 3072 748805,89
Slovan Broumov 2015/2016 2942 584805,61
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení