Cuberka Miloš

SK Roudnice
Dres
13
čvn 4, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2016

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
838
Hodnocení
5,33
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor kvě 24 Cidlina Nový Bydžov P 2 - 4 96 0 0 0 5,0
  2. STARMON Krajský přebor kvě 17 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
  3. STARMON Krajský přebor kvě 13 Dobruška V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  4. STARMON Krajský přebor kvě 10 Slavia Hradec Králové P 1 - 3 92 0 0 0 5,1
  5. STARMON Krajský přebor kvě 3 Solnice P 3 - 1 96 0 0 0 5,0
  6. STARMON Krajský přebor dub 25 Jičín R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  7. STARMON Krajský přebor dub 19 Vrchlabí P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  8. STARMON Krajský přebor dub 12 Červený Kostelec R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  9. STARMON Krajský přebor dub 5 Týniště nad Orlicí V 4 - 2 92 0 0 0 7,1
  10. STARMON Krajský přebor bře 29 Sokol Třebeš V 1 - 2 94 0 0 0 6,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 838 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
838 838
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,33 5,33

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,29
Obdržené góly na hřišti
32 3,44
Rozdíl skóre na hřišti
−20 −2,15
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 18 % 4 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 90838005,33
5. liga 90838005,33
Roudnice 2025/2026 2712 511106,12
Roudnice 2024/2025 2812 596206,77
AGRO CS 1. A třída 2812 596206,77
Roudnice 2023/2024 2512 314116,24
1. A třída 2512 314116,24
Roudnice 2022/2023 2702 455416,14
AM GNOL 1. A třída 2702 455416,14
Roudnice 2021/2022 2722 461006,64
AM GNOL 1. A třída 2722 461006,64
Roudnice 2020/2021 81734007,01
Roudnice 2019/2020 1521 345006,46
AM GNOL 1. A třída 1521 345006,46
Roudnice 2018/2019 2512 246306,18
AM GNOL 1. A třída 2512 246306,18
Roudnice 2017/2018 2712 438616,37
AM GNOL 1. A třída 2712 438616,37
Roudnice 2016/2017 2802 560206,04
JAKO 1. A třída 2802 560206,04
Start Ohnišov 2015/2016 2622 327305,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení