Cuberka Miloš

SK Roudnice
Dres
13
čvn 4, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2016

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
838
Hodnocení
5,33
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 2, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 6 - 1 93 0 0 0 7,2
  2. 1. A třída kvě 11, 2024 Bystřian Kunčice V 2 - 3 93 0 0 1 4,3
  3. 1. A třída kvě 4, 2024 Sokol Železnice R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  4. 1. A třída dub 27, 2024 Třebechovice pod Orebem V 0 - 3 93 0 0 0 7,4
  5. 1. A třída dub 21, 2024 Sokol Stěžery R 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  6. 1. A třída dub 13, 2024 Nové Město nad Metují V 1 - 5 90 0 0 0 7,2
  7. 1. A třída dub 7, 2024 Nový Hradec Králové V 3 - 2 95 0 0 0 6,7
  8. 1. A třída bře 31, 2024 Slovan Broumov V 0 - 4 91 0 1 0 7,0
  9. 1. A třída bře 23, 2024 Vysoká nad Labem P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  10. 1. A třída bře 16, 2024 Trutnov "B" V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 838 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
838 838
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,33 5,33

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,29
Obdržené góly na hřišti
32 3,44
Rozdíl skóre na hřišti
−20 −2,15
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 18 % 4 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 90838005,33
5. liga 90838005,33
Roudnice 2025/2026 2712 511106,12
Roudnice 2024/2025 2812 596206,77
AGRO CS 1. A třída 2812 596206,77
Roudnice 2023/2024 2512 314116,24
1. A třída 2512 314116,24
Roudnice 2022/2023 2702 455416,14
AM GNOL 1. A třída 2702 455416,14
Roudnice 2021/2022 2722 461006,64
AM GNOL 1. A třída 2722 461006,64
Roudnice 2020/2021 81734007,01
Roudnice 2019/2020 1521 345006,46
AM GNOL 1. A třída 1521 345006,46
Roudnice 2018/2019 2512 246306,18
AM GNOL 1. A třída 2512 246306,18
Roudnice 2017/2018 2712 438616,37
AM GNOL 1. A třída 2712 438616,37
Roudnice 2016/2017 2802 560206,04
JAKO 1. A třída 2802 560206,04
Start Ohnišov 2015/2016 2622 327305,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení