Kašprišin Radim

Konec kariéry
čvn 7, 1995
31 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. A třída 2016/2017

Zápasy
6
Góly
2
V základní sestavě
3
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
312
Hodnocení
6,20
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 1. A třída kvě 21, 2016 Miletín V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  2. 1. A třída kvě 7, 2016 Třebechovice pod Orebem P 2 - 2 75 0 0 0 5,9
  3. 1. A třída dub 30, 2016 Nový Hradec Králové P 0 - 0 91 0 1 0 5,9
  4. 1. A třída dub 23, 2016 Roudnice V 3 - 2 92 0 1 0 6,4
  5. 1. A třída dub 9, 2016 Černilov V 5 - 3 77 0 0 0 6,3
  6. 1. A třída dub 2, 2016 Sobotka P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  7. 1. A třída bře 26, 2016 Sokol Nepolisy V 3 - 1 30 1 0 0 7,3
  8. 1. A třída bře 20, 2016 Lázně Bělohrad P 3 - 1 91 0 0 0 5,0
  9. 1. A třída lis 7, 2015 Sokol Bílá Třemešná P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
  10. 1. A třída lis 1, 2015 Jiskra Hořice P 2 - 1 63 0 1 0 4,9
2016/2017 JAKO 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 312 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
312 312
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,20 6,20

Útok

Góly
2 0,58
Góly ze hry
2 0,58
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 2,31
Obdržené góly na hřišti
8 2,31
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,29

Disciplína

Žluté karty
1 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. A třída 2016/2017.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 76 % 66 % Hodnocení 37 % Vytíženost Disciplína 23 % Obrana 40 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2016/2017 62312106,20
Bystřian Kunčice 2015/2016 2611 995705,87
1. A třída 2611 995705,87
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení