Dres
10
čvc 17, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 12, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
811
Hodnocení
5,93
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor zář 11, 2021 Vrchlabí P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  2. MIACOM Krajský přebor srp 29, 2021 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 0 93 1 0 0 8,9
  3. MIACOM Krajský přebor srp 21, 2021 Černilov P 1 - 0 38 0 0 0 5,8
  4. MIACOM Krajský přebor srp 1, 2021 Chlumec nad Cidlinou V 3 - 2 92 0 0 0 6,8
  5. VOTROK Krajský přebor říj 4, 2020 Černilov V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  6. VOTROK Krajský přebor zář 27, 2020 Chlumec nad Cidlinou P 5 - 1 35 0 0 0 5,3
  7. VOTROK Krajský přebor zář 20, 2020 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 5 - 2 90 1 1 0 7,6
  8. VOTROK Krajský přebor zář 6, 2020 Spartak Police nad Metují P 1 - 6 92 0 0 0 4,9
  9. VOTROK Krajský přebor srp 29, 2020 Vysoká nad Labem P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor srp 23, 2020 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 5 90 0 0 0 4,9
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 811 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
811 811
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,93 5,93

Útok

Góly
3 0,33
Góly ze hry
2 0,22
Góly z penalt
1 0,11

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,89
Obdržené góly na hřišti
23 2,55
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,67
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 58 % 39 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 42 %

Sezóny

Ročníky
Vysoká nad Labem 2026/2027 93811005,93
Vysoká nad Labem 2025/2026 2001 825725,82
Vysoká nad Labem 2024/2025 110865005,87
Jiskra Hořice 2024/2025 1201 036205,79
Jiskra Hořice 2023/2024 111882515,82
Vysoká nad Labem 2023/2024 50113005,93
1. A třída 50113005,93
Jiskra Hořice 2022/2023 2011 553405,96
Jiskra Hořice 2021/2022 101681005,87
Jiskra Hořice 2020/2021 71585205,87
Jiskra Hořice 2019/2020 1401 185505,68
Jiskra Hořice 2018/2019 2802 4651015,78
VOTROK Krajský přebor 2802 4651015,78
Jiskra Hořice 2017/2018 2831 962206,05
Jiskra Hořice 2016/2017 3052 223406,01
Jiskra Hořice 2015/2016 2011 195606,35
1. A třída 2011 195606,35
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení