Malík Adam

Konec kariéry
srp 6, 1995
31 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
27
Góly
0
V základní sestavě
26
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 434
Hodnocení
5,43
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 6, 2020 Polaban Nymburk V 2 - 0 91 0 0 0 8,0
  2. Fortuna Divize C srp 29, 2020 Sparta Kutná Hora V 0 - 3 94 0 0 0 8,1
  3. Fortuna Divize C srp 23, 2020 Vysoké Mýto P 1 - 2 93 0 0 0 4,8
  4. Fortuna Divize C bře 7, 2020 Vysoké Mýto P 2 - 0 93 0 0 0 4,6
  5. Fortuna Divize C lis 16, 2019 Kolín P 0 - 1 92 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C lis 9, 2019 Náchod P 3 - 1 91 0 0 0 4,5
  7. Fortuna Divize C lis 3, 2019 Ostrá V 1 - 1 92 0 0 0 5,7
  8. Fortuna Divize C říj 27, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 68 0 0 0 4,8
  9. Fortuna Divize C říj 12, 2019 Sokol Libiš P 5 - 0 90 0 0 0 4,4
  10. Fortuna Divize C říj 6, 2019 Hlinsko V 4 - 1 47 0 0 0 6,3
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 434 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
26 26
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 434 2 434
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,43 5,43

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
34 1,26
Obdržené góly na hřišti
64 2,37
Rozdíl skóre na hřišti
−30 −1,11
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,15

Disciplína

Žluté karty
2 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 41 % 24 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 21 %

Sezóny

Ročníky
Poříčany 2021/2022 2702 434205,43
Fortuna Divize C 2702 434205,43
Poříčany 2020/2021 60553005,98
Fortuna Divize C 60553005,98
Poříčany 2019/2020 1301 047005,25
Fortuna Divize C 1301 047005,25
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 90739005,93
Divize C 90739005,93
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení