Dres
7
srp 27, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 23, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
748
Hodnocení
6,13
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 12, 2017 Vrchlabí P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  2. VOTROK Krajský přebor lis 4, 2017 Slavia Hradec Králové P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  3. VOTROK Krajský přebor říj 28, 2017 Kostelec nad Orlicí P 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  4. VOTROK Krajský přebor říj 21, 2017 Chlumec nad Cidlinou P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  5. VOTROK Krajský přebor říj 14, 2017 Lázně Bělohrad V 3 - 2 92 0 0 0 6,8
  6. VOTROK Krajský přebor říj 8, 2017 Sokol Třebeš P 4 - 2 93 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor zář 30, 2017 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  8. VOTROK Krajský přebor zář 24, 2017 Červený Kostelec P 6 - 0 91 0 0 0 4,8
  9. VOTROK Krajský přebor zář 16, 2017 Vysoká nad Labem P 0 - 7 90 0 0 0 4,8
  10. VOTROK Krajský přebor zář 10, 2017 Jaroměř V 0 - 0 82 0 0 0 6,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 748 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
748 748
Kapitánem
8 8
Hodnocení
6,13 6,13

Útok

Góly
3 0,36
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
2 0,24

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,56
Obdržené góly na hřišti
15 1,80
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,24
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 55 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 52 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 83748106,13
AGRO CS 6. liga 83748106,13
Nové Město nad Metují 2025/2026 2441 795206,43
AGRO CS 1. A třída 2441 795206,43
Nové Město nad Metují 2024/2025 2151 909506,89
Nové Město nad Metují 2023/2024 1301 144205,49
1. A třída 1301 144205,49
Česká Skalice 2023/2024 1401 171106,01
Nové Město nad Metují 2022/2023 2812 580505,82
AM GNOL 1. A třída 2812 580505,82
Nové Město nad Metují 2021/2022 2552 272216,08
AM GNOL 1. A třída 2552 272216,08
Nové Město nad Metují 2020/2021 90823105,58
Nové Město nad Metují 2019/2020 1521 348405,52
AM GNOL 1. A třída 1521 348405,52
Nové Město nad Metují 2018/2019 3042 645206,03
AM GNOL 1. A třída 3042 645206,03
Nové Město nad Metují 2017/2018 3012 683405,39
Nové Město nad Metují 2016/2017 2702 341505,80
Nové Město nad Metují 2015/2016 2812 094205,76
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení