Opina Martin

Konec kariéry
zář 19, 1995
31 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
29
Góly
5
V základní sestavě
27
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
2 442
Hodnocení
6,03
Žluté karty
1
Červené karty
1

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 30, 2023 Trutnov P 1 - 0 72 0 0 0 5,3
  2. Fortuna Divize C zář 24, 2023 Čáslav V 3 - 2 90 1 0 0 7,8
  3. Fortuna Divize C zář 16, 2023 Vysoké Mýto V 0 - 3 92 0 0 0 7,4
  4. Fortuna Divize C zář 10, 2023 Benešov V 3 - 1 66 0 0 0 7,0
  5. Fortuna Divize C zář 3, 2023 Turnov P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C srp 27, 2023 Benátky nad Jizerou P 0 - 1 97 0 0 0 5,2
  7. Fortuna Divize C srp 23, 2023 Spoje Praha P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C srp 19, 2023 Velké Hamry P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  9. Fortuna Divize C srp 13, 2023 Slavia Hradec Králové P 1 - 2 100 0 1 0 4,9
  10. Fortuna Divize C čvn 17, 2017 Pardubice V 3 - 1 90 0 0 0 7,0
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 442 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
27 27
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
2 442 2 442
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,03 6,03

Útok

Góly
5 0,18
Góly ze hry
5 0,18
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
32 1,18
Obdržené góly na hřišti
38 1,40
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,22
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,22

Disciplína

Žluté karty
1 0,04
Červené karty
1 0,04

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 59 % 55 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 66 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2023/2024 2952 442116,03
Fortuna Divize C 2952 442116,03
Ústí nad Orlicí 2016/2017 2962 044306,86
Fortuna Divize C 2962 044306,86
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení