Dres
10
říj 14, 1995
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 8, 2026

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
574
Hodnocení
5,79
Žluté karty
1
Červené karty
1

Zápasy

Všechny soutěže
  1. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2025 Červený Kostelec V 0 - 1 94 0 1 0 6,7
  2. VOTROK Krajský přebor bře 15, 2025 Jičín R 2 - 2 79 2 1 0 7,7
  3. VOTROK Krajský přebor lis 9, 2024 Libčany V 0 - 1 69 0 0 0 6,6
  4. VOTROK Krajský přebor lis 2, 2024 Jiskra Hořice V 4 - 2 86 0 1 0 6,6
  5. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Jaroměř V 1 - 2 100 1 1 0 7,9
  6. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Sokol Železnice V 2 - 1 48 1 1 0 8,1
  7. VOTROK Krajský přebor říj 2, 2024 Česká Skalice R 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  8. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Týniště nad Orlicí R 1 - 1 88 0 2 1 4,1
  9. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 88 1 1 0 8,1
  10. VOTROK Krajský přebor srp 31, 2024 Solnice P 3 - 1 94 0 0 0 5,1
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 159 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
159 159
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,50 6,50

Útok

Góly
1 0,57
Góly ze hry
1 0,57
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 1,13
Obdržené góly na hřišti
7 3,96
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −2,83
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,57

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 81 % Hodnocení 28 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 9 %

Sezóny

Ročníky
Chlumec nad Cidlinou "B" 2025/2026 93733115,94
Chlumec nad Cidlinou 2024/2025 24141 9841726,70
VOTROK Krajský přebor 23141 8931726,67
Chlumec nad Cidlinou 2023/2024 24111 9491116,36
VOTROK Krajský přebor 2291 8081016,23
Chlumec nad Cidlinou 2022/2023 1481 110716,92
Slavia Hradec Králové 2022/2023 1471 171806,63
Chlumec nad Cidlinou 2021/2022 1441 100606,35
Chlumec nad Cidlinou 2020/2021 68533407,55
Chlumec nad Cidlinou 2019/2020 53369206,86
Chlumec nad Cidlinou 2018/2019 24231 8681836,54
VOTROK Krajský přebor 24231 8681836,54
Chlumec nad Cidlinou 2017/2018 23111 7731326,23
VOTROK Krajský přebor 23111 7731326,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení