Dres
9
lis 22, 1995
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 18, 2026

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
9
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
846
Hodnocení
5,91
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída zář 27, 2025 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 1 97 0 1 0 6,4
  2. AGRO CS 1. A třída zář 21, 2025 Jiskra Hořice R 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  3. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Trutnov "B" P 1 - 3 93 0 1 0 4,6
  4. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2025 Sokol Třebeš "B" P 0 - 2 93 0 0 0 5,0
  5. AGRO CS 1. A třída srp 31, 2025 Česká Skalice P 2 - 1 95 0 0 0 5,2
  6. AGRO CS 1. A třída srp 23, 2025 Lázně Bělohrad P 1 - 5 90 1 0 0 5,9
  7. AGRO CS 1. A třída srp 9, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 4 - 3 94 0 0 0 6,7
  8. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Černilov V 4 - 1 92 0 0 0 7,1
  9. AGRO CS 1. A třída čvn 8, 2025 Kopidlno P 2 - 1 100 0 0 0 5,2
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Bystřian Kunčice V 2 - 1 91 1 0 0 7,9
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 577 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
577 577
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,01 5,01

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,40
Obdržené góly na hřišti
14 2,18
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,78
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
2 0,31

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 11 % 2 % Hodnocení 48 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 70577025,01
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 102846405,91
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 2852 5731315,65
AGRO CS 1. A třída 2852 5731315,65
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 2852 536405,85
1. A třída 2852 536405,85
Třebechovice pod Orebem 2022/2023 2902 617905,74
AM GNOL 1. A třída 2902 617905,74
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 2111 386615,72
AM GNOL 1. A třída 2111 386615,72
Třebechovice pod Orebem 2020/2021 70582404,83
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 61509106,25
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 25122 169107,21
Třebechovice pod Orebem 2017/2018 23122 030607,35
Třebechovice pod Orebem 2016/2017 2131 915505,74
JAKO 1. A třída 2131 915505,74
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 2552 186406,12
1. A třída 2552 186406,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení